DadyaNet, 2013 yılında Dadyanet İnternet ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. ticari unvanıyla 20/08/2015 tarihinde Muğla/Datça’da kurulmuştur. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Kurumundan 29.05.2017 tarihinde İnternet Servis Sağlayıcı lisansını almış bulunmaktadır.

DadyaNet Olarak Kablosuz internet pazarında Payını kısa sürede yükseltmeyi hedeflemiş olan şirketimiz 2015 Yılı itibariyle Datça yarımadasında Kablosuz internet hizmeti sunabilmek için WiFi Altyapısını Oluşturma ve Güçlendirme Çalışmalarına Başlamıştır. Genişleyen Kapsama alanıyla Mobilitesini arttırıp Abonelerine Yüksek Kalite Standartlarında internet erişimi sağlamayı Hedeflemiştir.

Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi olan bireysel ve kurumsal hizmetlerin eksiksiz, müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve gelecekte de kendini hep zirvede tutmak için kendini yenileyen dünya teknolojisini yakından takıp edip uygulayan yenilikçi bir firmadır.

Dadyanet özel paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler sunmaktadır. Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle bireysel olarak ve birçok firmanın dikkatini çeken referanslarıyla adından sıkça söz ettiren güçlü ve dinamik kadrosuyla hayatınızı internet ortamında kolaylaştıran bir firmadır.